Ostrzeżenie AUSTROTHERM przed nieuczciwymi ofertami zakupu styropianu!

Dodano: czwartek, 10 kwietnia 2014 13:18

Czujemy się w obowiązku poinformować Państwa o rosnącej skali nadużywania naszego znaku towarowego w obrocie internetowym. Proceder polega na oferowaniu naszych produktów po bardzo atrakcyjnych cenach, których de facto sklep internetowy nie posiada.

Po zrealizowaniu zamówienia okazuje się,  że dostarczony towar pochodzi od zupełnie innego producenta, a dostawca twierdzi, że oferta przewidywała dostarczenie produktu firmy AUSTROTHERM lub innego producenta, ale o takich samych zadeklarowanych parametrach. Jak pokazują badania rynku parametry deklarowane przez wielu innych producentów styropianu dalece odbiegają od parametrów rzeczywistych tych produktów. Stąd biorą się tak atrakcyjne ceny styropianu.

Klient, który stara się „zgrać” dostawę z terminem rozpoczęcia robót, niestety często postawiony jest przed faktem dokonanym. Mimo próby zadbania o swoje oszczędności w przyszłości, musi zastosować styropian o złych parametrach izolacyjnych i wytrzymałościowych.

Staramy się zwalczać wszelkie tego typu działania, lecz proceder się nasila. Prosimy Państwa o zabezpieczanie się przed nieuczciwymi praktykami, a w razie stwierdzenia takich przypadków, poinformowanie nas na adres info@austrotherm.pl

źródło i zdjęcie: AUSTROTHERM