Dodaj światu barw i wygraj wyjazd do Singapuru

Dodano: czwartek, 08 maja 2014 09:07

Po raz trzeci ruszył konkurs ROCKWOOL "Zmień wizję w projekt". Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Dodaj światu barw!". Jak co roku, konkurs jest kierowany do architektów i projektantów. Zadaniem uczestników jest stworzenie najciekawszego projektu z wykorzystaniem paneli elewacyjnych ROCKPANEL i/lub systemu ociepleń ECOROCK FF.

Laureaci poprzednich edycji odwiedzili już Barcelonę i Dubaj. W tym roku, by podsycić emocje związane z konkursem i zachęcić jak najszersze grono architektów do udziału w konkursie, przygotowaliśmy imponującą nagrodę - wyjazd do Singapuru - kosmopolitycznej metropolii pełnej barwnej i inspirującej architektury!

ROCKWOOL - Dodaj światu barw

Podstawą zgłoszenia pracy do konkursu jest wykorzystanie paneli elewacyjnych ROCKPANEL lub/i systemu ociepleń ścian zewnętrznych ECOROCK FF w koncepcji architektonicznej bądź projekcie przeznaczonym do realizacji. Konkurs obejmuje obiekty użyteczności publicznej, edukacyjne, oświatowe, komercyjne oraz budynki mieszkaniowe wielorodzinne.

Dodatkowym wyzwaniem w tegorocznej edycji konkursu jest umiejętne i kreatywne wykorzystanie barwy w projekcie. Uczestnicy konkursu mają do dyspozycji dwie technologie, które można zastosować osobno lub też łącznie - w zależności od wizji architekta.

Panele elewacyjne ROCKPANEL stosowane do tworzenia fasad, elementów ozdobnych wokół dachów oraz elementów wykończeniowych w budynkach. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów i deseni. Ponad 100 odcieni w linii Colours, połyskliwe i metaliczne panele Chamelon czy też Metallics oraz nowość na rynku - Panele Brillant pozwolą zrealizować odważną i nietuzinkową wizję budynku.

System ociepleń ścian zewnętrznych ECOROCK FF oferuje bogatą paletę barw tynków i farb. Gama ponad 160 kolorów, a także wiele struktur i granulacji tynków daje możliwość realizacji wszystkich, nawet najśmielszych pomysłów w tworzeniu elewacji.

W jury konkursu zasiądą: Prof. Marian Fikus (Przewodniczący Jury), arch. Zbigniew Maćków oraz Mariusz Wasilewski i Piotr Pawlak z ROCKWOOL Polska.

Termin nadsyłania prac: do 30.09.2014 r. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie www.konkurs.rockwool.pl.

źródło i zdjęcie: Rockwool