Projektuj efektywniej z FIXPERIENCE od fischerpolska

Dodano: wtorek, 27 maja 2014 00:00

Oprogramowanie fischer - FIXPERIENCE - wyznacza nowe standardy, udostępniając bardzo przydatne i łatwe w obsłudze narzędzia do wymiarowania zamocowań w prawie wszystkich podłożach budowlanych. Program jest skierowany do projektantów-konstruktorów oraz wykonawców, którzy chcieliby uzyskać obliczenia zapewniające bezpieczne, niezawodne i równocześnie ekonomiczne zamocowania.

Program oferuje użytkownikowi możliwości szybkiego i łatwego tworzenia bezpiecznych i ekonomicznych rozwiązań dla różnych typów połączeń w technice zamocowań. Jest wsparciem w codziennej pracy dla projektantów i konstruktorów.

W odróżnieniu od poprzedniego, docenianego programu COMPUFIX, nowe oprogramowanie obejmuje pakiet narzędzi do różnych zastosowań i jest zorganizowane w formie odrębnych modułów. Oznacza to, że w jednym programie projektant otrzymuje cztery programy użytkowe.

Zestaw modułów składa się programu inżynierskiego i kilku specjalnych paneli przeznaczonych do szczególnego stosowania. Można je używać zarówno  przy  dużych  projektach, jak i w odrębnych przypadkach, w sposób niezawodny i optymalny pod względem kosztów.

przeczytaj więcej o nowym oprogramowaniu

pobierz program

źródło i zdjęcie: fischerpolska