System ociepleń Akrys 3000 z 7-letnią gwarancją

Dodano: poniedziałek, 14 lipca 2014 13:22

Dekoral Professional wprowadza "7 lat gwarancji" na komponenty systemu ociepleń ścian zewnętrznych Akrys 3000. Gwarancja obejmuje komponenty systemu, zarówno zaprawy klejowo-szpachlowe, masy tynkarskie, jak i farby podkładowe oraz elewacyjne, a także preparaty gruntujące.

System ociepleń Akrys 3000 to kompletne rozwiązania ETICS dla obiektów budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego. Produkty zapewniają wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczają także przed działaniem mikroorganizmów.

W ramach systemów Akrys 3000 dostępna jest szeroka oferta najwyższej jakości tynków cienkowarstwowych: akrylowych, silikatowych i silikonowych, silikatowo-silikonowych oraz mineralnych, a także wszelkie zaprawy klejowe, podkłady i grunty. W systemie dostępna jest bogata paleta barw tynków i farb elewacyjnych w systemie Color Pro. Na życzenie klienta dostępna jest również technologia Ultra Cool Pigment, która dzięki formule specjalnych kolorantów, pozwala znacząco ograniczyć nagrzewanie się podłoża na skutek promieniowania słonecznego, co znacząco wpływa na trwałość, niezawodność i zachowanie estetyki przez lata.

Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w produkcji Cool Pigmentu, pozwoliło na zmiany właściwości fizycznych powierzchni farb i tynków cieńkowarstwowych. Dzięki temu możliwe stało się zwiększenie stopnia odbicia promieniowania podczerwonego (IR) przy zachowaniu stopnia odbicia części widzialnej promieniowania słonecznego i w konsekwencji uzyskanie dodatkowej ochrony przed spękaniami, będącymi konsekwencją skurczów termicznych.

Zastosowanie systemów ociepleń - Akrys 3000 - nowej generacji przeznaczonych do termoizolacji, opartych na styropianie bądź wełnie mineralnej, skutecznie poprawia efektywność energetyczną budowli i zmniejsza koszty jej eksploatacji dzięki znaczącemu zmniejszeniu strat energii niezbędnej do ogrzania bądź chłodzenia budynków. Wprowadzenie najnowszych technologii umożliwia wykorzystywanie, zarówno tynków mineralnych, akrylowych, silikatowych, jak i silikonowych oraz wersji hybrydowej silikatowo-silikonowej. Tylko stosowanie kompletnych i sprawdzonych układów ociepleniowych zapewnia odpowiednią trwałość, ochronę i komfort przez długie lata - mówi Piotr Nowacki, Brand Managers Leader, Dekoral Professional i Sigma Coatings PPG Deco Polska.

System ociepleń Akrys 3000 to sprawdzony produkt, który od wielu lat cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów na rynku polskim. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, specjaliści PPG Deco Polska stworzyli trwały i solidny system, na który nie wahamy się udzielić aż 7 lat gwarancji. Dla naszych klientów to potwierdzenie niezawodności produktów Dekoral Professional.

7-letnia gwarancja producenta - PPG Deco Polska - obejmuje jakość komponentów wchodzących w skład kompletnego zestawu Akrys 3000 - na bazie styropianu oraz Akrys 3000 W - na bazie wełny mineralnej, do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynku.

*Szczegóły dotyczące warunków uzyskania gwarancji dostępne są u doradców technicznych w ogólnopolskiej sieci sklepów producenta - Centrum Dekoral Professional - www.centrumdekoral.pl

Więcej informacji na temat systemu ociepleń Acrys 3000 znajduje się na stronie www.profesjonalnefarby.pl.

źródło: materiały prasowe PPG Deco