H+H Polska bierze udział w IV Akademii Budowania Elbudex

Dodano: czwartek, 25 września 2014 16:48

Wrzesień to czas szkoleń w firmie H+H. Dlatego firma chętnie korzysta z licznych zaproszeń, które otrzymuje od Swoich partnerów handlowych i bierzeme czynny udział w różnego rodzaju inicjatywach szkoleniowych dla firm wykonawczych. Jedną z takich inicjatyw jest Akademia Budowania organizowana przez firmę Elbudex z Kielc. Akademia Budowania została zorganizowana już po raz czwarty.

H+H Polska szkoli wykonawców na Akademii BudowaniaAkademia Budowania została zorganizowana już po raz czwarty. 5 września 2014 na terenie hurtowni Elbudex 12 dostawców wystawiło swoje stoiska i zaprezentowało produkty szerokiemu gremium wykonawców. Atutem Akademii Budowania jest możliwość zaprezentowania produktów w praktyce i teorii.

Podczas części teoretycznej wykonawcy mieli okazję zapoznać się z produktami firmy H+H. Nie zabrakło również istotnych informacji technicznych związanych z projektowaniem i wykonywaniem ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz zostały omówione najczęściej popełniane błędy wykonawcze z zastosowaniem betonu komórkowego.

Po części teoretycznej uczestnicy mogli sprawdzić wiedzę w ćwiczeniach praktycznych, podczas których osobiście przekonali się, jak łatwe jest budowanie z betonu komórkowego H+H.

Podczas Akademii Murowania nie zabrakło także konkursów z nagrodami. Popieramy i zachęcamy naszych partnerów handlowych do organizowania cyklicznych szkoleń takich, jak Akademia Budowania organizowana w firmie Elbudex.

źródło i zdjęcia: H+H Polska Sp. z o.o.