IZOHAN IZOBUD WM 2K z certyfikatem produktu najwyższej jakości

Dodano: piątek, 03 października 2014 08:45

Jeden z topowych produktów hydroizolacyjnych należącej do Grupy ATLAS firmy IZOHAN, masa asfaltowo-kauczukowa IZOBUD WM 2K, został wyróżniony
w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2014. Otrzymał on Srebrne Godło w kategorii "QI Product - produkt najwyższej jakości".

IZOHAN IZOBUD WM 2K to dwuskładnikowa dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa typu KMB przeznaczona do hydroizolacji części podziemnych budynków oraz budowli komunikacyjnych. Zabezpiecza przed wilgocią gruntową, wodą niewywierającą oraz wywierającą ciśnienie hydrostatyczne.

IZOHAN IZOBUD WM 2K przy wysokiej odporności mechanicznej tworzy wysokoplastyczną powłokę mającą zdolność mostkowania rys, odporną na wodę działającą pod ciśnieniem nawet 0,8 MPa. Preparat jest łatwy i szybki w stosowaniu, a dzięki składnikowi proszkowemu szybko wiąże, nie wymaga wkładek zbrojących ani tynku wyrównawczego. Może być aplikowany na wszystkich podłożach mineralnych (suchych lub lekko wilgotnych). Jest bezrozpuszczalnikowy, a więc przyjazny człowiekowi i środowisku.
Jury konkursu Najwyższa Jakość Quality International doceniło wyróżniające się właściwości produktu, które to miały wpływ na wybór WM 2K m.in. przy realizacji inwestycji Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Srebrne Godło to dla naszej firmy ogromnie ważne wyróżnienie, z którego niezmiernie się cieszymy, mówi Anna Pertkiewicz, Kierownik ds. Marketingu w firmie IZOHAN. To jednak nie tylko nagroda, ale i zobowiązanie wobec naszych Klientów. Zobowiązanie do ciągłego rozwoju, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy, by czynić nasze produkty jeszcze lepszymi, a ofertę jeszcze bardziej profesjonalną i dostosowaną do potrzeb rynku.

Najwyższa Jakość Quality International jest ogólnopolskim programem, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, działających w naszym kraju, skutecznych metod zarządzania jakością. Celem jest również wskazanie i promocja firm i instytucji reprezentujących najwyższe standardy, a tym samym gwarantujących Klientom
i Konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Projekt jest realizowany pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury
i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI Product - produkt najwyższej jakości, QI Services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości. W tym roku odbyła się VIII edycja konkursu.

źródło i zdjęcie: IZOHAN