Austrotherm laureatem konkursu Firma Dobrze Widziana

Dodano: piątek, 12 grudnia 2014 12:41

Austrotherm, lider branży styropianowej w Polsce, został laureatem w ogólnopolskim konkursie Firma Dobrze Widziana.

Przejrzysta koncepcja działań w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) została doceniona przez Business Centre Club, inicjatora przedsięwzięcia, organizowanego pod honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Firma Dobrze Widziana to prestiżowe wyróżnienie potwierdzające działania proekologiczne, transparentność firmy oraz odpowiedzialność, uwzględniającą potrzeby i wymagania szeroko pojętych interesów społecznych. Austrotherm dba nie tylko o pracowników, lecz również o dobre relacje z kontrahentami, na wszystkich szczeblach obrotu. Wyrażają się one między innymi poprzez aktywne informowanie konsumentów o możliwości samodzielnej weryfikacji jakości styropianu.

Zarządzający przedsiębiorstwem coraz częściej uświadamiają sobie, że firma, której jedynym celem jest maksymalizacja zysku, przestaje być uznawana za wiarygodnego i godnego zaufania partnera. Najważniejszym elementem strategii każdej firmy powinien być człowiek. Zadowolony pracownik i zadowolony konsument to najważniejszy kapitał rozwoju przedsiębiorstwa.

Jako Rzetelnemu Producentowi Styropianu leży nam na sercu dobro klienta, który ocieplając dom wierzy, że wybrany styropian przyniesie założone oszczędności. Nasze produkty spełniają te oczekiwania, ponieważ misja naszej firmy opiera się na mocnych filarach biznesu odpowiedzialnego społecznie, zaznaczyła Pani Anna Śpiewak, Prezes Zarządu firmy Austrotherm, odbierając to zaszczytne wyróżnienie.

źródło i zdjęcia: Austrotherm