Jesienne nowości od fischerpolska!

Dodano: środa, 08 października 2014 00:00

Mimo niesprzyjającej aury, jesień z fischerpolska zapowiada się bardzo gorąco. A wszystko to, za sprawą nowości jakie firma przygotowała dla swoich Klientów: uniwersalnego haczyka Fast&Fix, kołka ramowego SXRL oraz firmowego debiutu w Social Media!

W październiku, w największych sieciach handlowych zadebiutował innowacyjny haczyk Fast&Fix, któremu wielość zastosowań oraz prostota montażu, już od pierwszych chwil na sklepowych półkach zjednały wielu zwolenników. Gdzie kryje się fenomen tego małego rewolucjonisty? Sprawdź sam na www.fastandfix.pl, weź udział w konkursie i walcz o super nagrody!

Kolejną nowością fischer, jest uniwersalny kołek ramowy - SXRL. Nie bez powodu nazywany "kołkiem do zadań specjalnych". SXRL posiada najlepsze parametry wytrzymałościowe w różnych podłożach, a także bardzo szerokie zastosowanie, zaś najwyższej jakości materiały z jakich został wykonany - gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo. Tylko teraz SXRL - w wyjątkowym zestawie z wiertłem SDS+ i bitami TX40 w super cenie! Chcesz dowiedzieć się więcej o promocji oraz naszym nowym kołku? Wejdź na www.sxrl.pl i poznaj hit tej jesieni!

Na koniec fischerpolska pragnie wszystkich Państwa zaprosić, do wirtualnej społeczności: od września z powrotem najświeższe newsy na firmowym fanpage'u na portalu Facebook, a od tego miesiąca również na Google+ oraz Twitterze. Wszystko to, by być bliżej potrzeb klientów. Serdecznie zapraszamy!

źródło i zdjęcia: fischerpolska