IZOHAN wyróżniony za rozwój i promocję kontroli produkcji wyrobów hydroizolacyjnych

Dodano: czwartek, 30 października 2014 00:00

Firma Izohan już po raz kolejny została nagrodzona w ogólnopolskiej inicjatywie promującej jakość w biznesie. Tym razem spółka otrzymała wyróżnienie za rozwój i promocję systemu zakładowej kontroli produkcji wyrobów hydroizolacyjnych.

Nagrodę przyznało Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Uroczyste wręczenie statuetki, którą w imieniu firmy odebrał Prezes Zarządu, Paweł Ziembiński, odbyło się 23 października w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Była to część obchodów Polskiego Dnia Jakości pod wysokim patronatem Parlamentu Europejskiego oraz patronatem honorowym Ministra Gospodarki i Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNet. Wydarzenie zorganizowano w ramach Europejskiego Tygodnia Jakości pod hasłem "Winning through Quality" - "Wygrywać przez Jakość" oraz "System oceny zgodności w UE - 10 lat po akcesji Rzeczypospolitej Polskiej". Wyróżnienie jest szczególnie ważne w kontekście niedawnej nagrody w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2014. Jeden z topowych produktów hydroizolacyjnych, masa asfaltowa IZOHAN IZOBUD WM 2K, otrzymał Srebrne Godło w kategorii "QI Product - produkt najwyższej jakości".

"Cieszy mnie bardzo nagroda przyznana nam przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, jako kontynuacja sukcesu produktowego, gdyż są to zagadnienia bezpośrednio ze sobą związane" - tłumaczy Paweł Ziembiński. "Nad procesem produkcji wyrobów czuwa nasze Zakładowe Laboratorium Kontroli Jakości, jedno z najważniejszych ogniw w procesie tworzenia profesjonalnego asortymentu, będącego odpowiedzią na potrzeby rynku i naszych klientów, a ich satysfakcja i zaufanie równoznaczna jest z naszym sukcesem. Na wyróżnienie zapracowali wszyscy pracownicy IZOHAN Sp. z o.o. Dbałość o jakość w każdym obszarze jest dla nas elementarną zasadą działania."

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to wiodąca jednostka z ponad 50-letnim doświadczeniem w zakresie badań i certyfikacji wyrobów, osób, systemów zarządzania i szkolenia personelu. Rangę Centrum podnosi fakt członkostwa w międzynarodowych organizacji działających w obszarze badań i certyfikacji: Europejskiej Organizacji Jakości (EOQ), Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących (IQNet), Międzynarodowego Sytemu Certyfikacji Wyrobów Elektrotechnicznych (IECEE) i Europejskiego Systemu Certyfikacji Wyrobów Elektrotechnicznych (CCA). Przedstawiciel PCBC reprezentuje Polskę w pracach EUEB (Komitetu Unii Europejskiej ds. Oznakowania Ekologicznego). Polskie Centrum Badań i Certyfikacji posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji.

źródło i zdjęcia: IzohanFirma Izohan