Licytacja nart Kamila Stocha dla Fundacji "Akogo?"

Dodano: poniedziałek, 22 grudnia 2014 14:27

22 grudnia 2014 r. ruszyła licytacji nart Kamila Stocha z autografami polskiej kadry skoczków narciarskich. Mistrz olimpijski przekazał narty Ewie Błaszczyk - prezes Fundacji "Akogo?" podczas XVII Gali Klubu ISOVER. Całkowity dochód z aukcji trafi na rzecz Fundacji.

Przedmiotem licytacji, która odbywa się w serwisie Charytatywni Allegro, są oryginalne narty Kamila Stocha - mistrza świata w skokach narciarskich i mistrza olimpijskiego. Dodatkowej wartości nadają im autografy złożone przez sportowców polskiej kadry skoczków narciarskich.

Oprócz Kamila Stocha podpisali się na nich: Stefan Hula, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Kacper Skrobot, Grzegorz Sobczyk, Maciej Kot, Piotr Żyła, Jan Ziobro oraz trener polskiej reprezentacji - Łukasz Kruczek. Wyjątkowe narty zostały przekazane przez sportowca na ręce Ewy Błaszczyk podczas XVII Gali Klubu ISOVER - wydarzenia organizowanego przez markę, z którą współpracują zarówno Kamil Stoch, jak i aktorka oraz prezes Fundacji "Akogo?". ISOVER już drugi sezon wspiera Kamila Stocha i Stefana Hulę jako oficjalny partner, a w ramach współpracy z Ewą Błaszczyk, bohaterką kampanii wizerunkowej ISOVER "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", przekazuje 1 zł z każdej sprzedanej rolki produktów do izolacji Termo-Mata plus i Iso-Mata na rzecz Fundacji "Akogo?".

Aukcja w serwisie Allegro potrwa do 22 stycznia. Licytować można pod adresem: charytatywni.allegro.pl/narty-mistrza-olimp-kamila-stocha-z-autografami-i1187881

źródło: materiały prasowe marki ISOVER