Nowy magazyn piXell firmy Xella

Dodano: wtorek, 20 stycznia 2015 00:00

Zapraszamy do lektury trzeciego numeru naszego magazynu piXell, a pierwszego w 2015 roku. Tradycyjnie znajdziecie na jego stronach aktualności z życia firmy Xella Polska, ale także sporo informacji dotyczących budownictwa, architektury, czy rynku materiałów budowlanych. Na okładce piXella przedstawiliśmy jedną z nowych ikon architektonicznych Warszawy - Muzeum Historii Żydów Polskich.

Ten jeden z najnowocześniejszych obiektów publicznych w Polsce powstał m.in. z materiałów Silka. Dzieło fińskich architektów pokazuje, że z połączenia wyobraźni twórców oraz współczesnych technologii, może powstać tak wyjątkowy obiekt. Produkowane przez naszą firmę materiały tworzą często najciekawsze przykłady współczesnej polskiej architektury - będziemy na łamach naszego magazynu co numer pokazywać wybrane budynki.

Xella to także innowacje wprowadzane w samym działaniu przedsiębiorstwa. W tym numerze piszemy m.in. o nowym telefonicznym Dziale Obsługi Klienta oraz o firmowej sieci społecznościowej spoX, która usprawni pracę i komunikację między pracownikami. Nie zabrakło też stałych porad z zakresu zdrowia, tym razem dla kierowców, jak bezpiecznie poruszać się po naszych zakładach. A na koniec numeru z okazji zbliżających się Walentynek prezentujemy gorący komiks Energomocnych. Bo budowa to nie tylko pot i ciężka praca, ale i… pasja tworzenia! Kliknij tu, aby pobrać najnowszy numer lub przejdź do strony pobierania.

Jeśli chcą Państwo czytać piXella w wersji drukowanej, wystarczy napisać na adres: tomasz.malkowski@xella.com. Wyślemy egzemplarz magazynu pod wskazany adres.

źródło i zdjecia: Xella Polska