"Wyobraźnia bez granic" - IV odsłona konkursu "Zmień wizję w projekt"

Dodano: piątek, 24 kwietnia 2015 08:39

IV odsłona konkursu "Zmień wizję w projekt" odbywa się pod hasłem "Wyobraźnia bez granic". Konkurs, jak co roku, kierowany jest do architektów i projektantów, których zadaniem jest kreatywne podejście do projektowania z wykorzystaniem okładzin elewacyjnych ROCKPANEL i systemu ociepleń ECOROCK FF.

Autorzy najciekawszych projektów, którzy najlepiej uchwycą hasło konkursu "Wyobraźnia bez granic" polecą do pełnego inspiracji i słynącego z bogatej architektury Szanghaju. To miasto barwne, zniewalające, szokujące i bezgranicznie wciągające, w którym przeważa nowoczesna architektura w najlepszym wydaniu. Dla wielu bajkowa, kosmopolityczna metropolia, pełna architektonicznych inspiracji.

ROCKWOOL stawia na wyobraźnię bez granic

We wszystkich pracach zgłaszanych do konkursu "Zmień wizję w projekt" powinny zostać wykorzystane panele elewacyjne ROCKPANEL lub/i system dociepleń ścian zewnętrznych ECOROCK FF. Do konkursu można zgłaszać koncepcje architektoniczne lub projekty przeznaczone do realizacji obiektów użyteczności publicznej, edukacyjne, oświatowe, komercyjne oraz budynki mieszkaniowe, wielorodzinne.

Uczestnicy w swoim projekcie powinni wykorzystać jedną z dwóch technologii firmy ROCKWOOL, lub też połączyć je dowolnie - w zależności od wizji i wyobraźni architekta.

Dodatkowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie: http://www.rockwool.pl/architekt/s/konkurs

źródło i zdjęcie: ROCKWOOL


Firma ROCKWOOL