Branża styropianu razem na rzecz jakości. Wybory władz PSPS

Dodano: czwartek, 18 czerwca 2015 12:25

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) wyłoniło władze na nową kadencję. Kamil Kiejna, dotychczasowy prezes i współtwórca PSPS, będzie kierował organizacją przez kolejny, czwarty już rok. Nie zmienił się również pozostały skład Zarządu stowarzyszenia, który tworzą: Anna Śpiewak (Austrotherm), Jacek Genderka (Genderka), Jerzy Rutka (Neotherm) i Tomasz Libera (Knauf Industries). Wyniki wyborów są dowodem środowiskowej akceptacji dla działań PSPS w celu propagowania standardów jakościowych na polskim rynku styropianu dla budownictwa.

Z satysfakcją przyjmujemy decyzję członków Stowarzyszenia o powierzeniu nam sterów PSPS na kolejną kadencję, powiedział prezes Zarządu Kamil Kiejna. Szef Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS) wskazał, że na pozytywną ocenę dotychczasowych władz organizacji wpłynął, w jego ocenie, przede wszystkim pozytywny odbiór działań prowadzonych przez Stowarzyszenie w ramach Programu "Gwarantowany Styropian".

Prezes Kiejna podkreślił, że zarówno na rynku, jak i w samym stowarzyszeniu, organizacja konsekwentnie promuje i wspiera zasady uczciwej konkurencji oraz normy jakościowe i etyczne. Działania organizacji branżowych takich jak nasza nabierają z roku na rok coraz większego znaczenia. Kluczowa wydaje się być dziś komunikacja i współpraca samych członków. Jako przedsiębiorców i konkurentów dzielą nas oczywiście indywidualne cele i strategie rynkowe. Jednocześnie ta różnorodność spojrzeń i doświadczeń stanowi o naszej sile jako organizacji. Wzmacnianie pozycji styropianu na polskim rynku nie byłoby możliwe bez silnej i zdeterminowanej do działań branży, stwierdził prezes Kiejna.

Walne Zebranie Członków PSPS odbyło się 9 czerwca br. w Pabianicach. W jego trakcie powołano także Komisję Rewizyjną nowej kadencji w składzie: Irena Wasilewska (FWS), Mariusz Rogowski (Styropoz), Marek Romański (Paneltech).

źródło i zdjęcie: Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS)