IZOHAN Złotym Płatnikiem 2014

Dodano: poniedziałek, 17 sierpnia 2015 08:11

Należąca do Grupy ATLAS firma IZOHAN została nagrodzona certyfikatem "Złotego Płatnika 2014". Wyróżnienie jest przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2014 roku.

System przyznawania certyfikatów jest równie klarowny, jak postawy płatnicze laureatów. Za pomocą wskaźnika Moralności Płatniczej (PMI – Payment Morality Index) oceniana jest rzetelność oraz terminowość płatnicza - najwyższe wyniki zapewniają przyznanie certyfikatu "Złoty Płatnik 2014". Wyróżnienie stanowi gwarant dla potencjalnych kontrahentów nagrodzonych spółek, świadcząc o bezpieczeństwie i rzetelności danej firmy na polu finansowych rozliczeń.

Certyfikat "Złotego Płatnika 2014" to kolejna, po Diamentowej Statuetce w plebiscycie "Przedsiębiorstwo Fair Play", nagroda dla gdyńskiego przedsiębiorstwa, potwierdzająca rzetelność i uczciwość z biznesie. Wartości te, tożsame z kultywowanymi z całej Grupie ATLAS, są wyznacznikiem działań podobnie jak najwyższa jakość oferowanych produktów.

Zdobyte wyróżnienie to dla nas niewątpliwy sukces, ale stanowi ono również wartość dla naszych obecnych i przyszłych odbiorców i użytkowników produktów – mówi Paweł Ziembiński, Prezes Zarządu firmy IZOHAN.

Profesjonalizm w biznesie należy rozumieć kompleksowo w ramach funkcjonowania całej firmy, zarówno w oferowaniu najwyższej jakości usług i rozwiązań, jak i relacji finansowych z partnerami biznesowymi. Certyfikat "Złotego Płatnika 2014" podkreśla nasze odpowiedzialne praktyki płatnicze oraz fakt, iż szacunek i zaufanie klienta to dla nas priorytet. Jest on wzmocnieniem siły naszych marek: Izohan, Izolmat, Nexler.

Za przyznanie certyfikatów "Złoty Płatnik 2014" jest odpowiedzialny Euler Hermes, który od 11 lat prowadzi Program Analiz Należności, platformę do wymiany informacji na temat terminowości regulowania zobowiązań płatniczych.

źródło: materiały prasowe Grupy Atlas

Firma Izohan