Saint-Gobain świętuje 350-lecia Grupy z Pracownikami

Dodano: środa, 07 października 2015 13:20

Z okazji obchodów 350-lecia Grupy Saint-Gobain, marka SG GLASS zorganizowała dla swoich Pracowników, Sąsiadów oraz szczególnych Gości, pikniki pełne zabawy oraz wyjątkowych atrakcji!

Imprezy odbyły się na terenie dwóch zakładów - 12 września 2015 r.w Jaroszowcu oraz 19 września 2015 r. w Dąbrowie Górniczej. Na obu piknikach bawiło się blisko 1000 zaproszonych gości. 350-lecie Grupy Saint-Gobain stało się doskonałą okazją nie tylko do świętowania, ale także do pokazania rodzinom pracowników zakładu produkcyjnego od środka. Ponadto, dla zebranych przygotowano menu grillowe oraz mnóstwo atrakcyjnych zabaw dla dorosłych i dzieci.

Na Gości czekało, m.in. balonikowe zoo, malowanie na szkle wyprodukowanym w zakładzie firmy, własnoręczne zdobienie babeczek, plenerowe planetarium, warsztaty kaligrafii i graffiti, malowanie ekologicznych toreb oraz inne zabawy zręcznościowe i plastyczne. Na scenie przez cały czas trwania pikników odbywały się konkursy oraz quizy wiedzy o firmie, w których można było wygrać nagrody.

źródło i zdjecie: Saint-Gobain