Dwie statuetki TopBuilder 2016 dla ISOVER!

Dodano: czwartek, 17 grudnia 2015 10:58

Jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym po raz kolejny trafiła do ISOVER. W tym roku statuetki TopBuilder przyznano marce za system nakrokwiowej izolacji dachów skośnych oraz za gamę produktów ISOVER Agro przeznaczoną do izolacji budynków inwentarskich w branży rolniczej.

Jak co roku decyzją redakcji miesięcznika "Builder" i kapituły konkursu, nagrodzone zostały najwyższej jakości produkty budowlane oraz realizacje z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, konstrukcyjnych, materiałowych i technologicznych, jak również produkty IT dedykowane architekturze i budownictwu. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 10 grudnia w Złotych Tarasach w Warszawie, dwie statuetki "TopBuilder 2016" przyznano marce ISOVER.

Kapituła konkursu wyróżniła nowoczesny system przeznaczony do termorenowacji dachu skośnego. Umożliwia on m.in. wymianę pokrycia dachu na nowe z dodatkową izolacją lub wykonanie izolacji z ekspozycją jego konstrukcji. Innowacyjne rozwiązanie, zaprojektowane przez marki ISOVER i Wkręt-met, oparte jest na metodzie nakrokwiowej, co oznacza, że izolacja montowana jest na krokwiach i przenosi obciążenie pokrycia dachowego, a dodatkowo prowadzone prace nie ingerują we wnętrze budynku. Kolejną tegoroczną innowacją ISOVER, nagrodzoną statuetką TopBuilder, jest specjalna linia produktów z wełny szklanej - ISOVER AGRO - przeznaczonych dla obiektów rolniczych. Opatrzone atestem PZH materiały, dzięki odpowiednio dobranym parametrom, gwarantują trwałość i efektywność systemu izolacji w budynkach inwentarskich, hodowlanych oraz użytkowych.

Odbieranie nagród, które są w sposób szczególny doceniane przez branżę budowlaną jest dla nas zawsze dużym zaszczytem. W tym roku dodatkowo cieszy nas to, że uznanie Kapituły zdobyły projekty będące innowacją w sektorze materiałów izolacyjnych. To dla nas potwierdzenie, że jako lider rynku, wyznaczamy właściwy kierunek jego rozwoju - mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

Nagrody w imieniu marki ISOVER odebrał Sławomir Kocur (na zdjęciu), Kierownik Produktu w ISOVER. Więcej o nagrodzonych rozwiązaniach można znaleźć na stronie: www.isover.pl.

źródło: materiały prasowe ISOVER