Konferencja "Baseny Polskie" Lublin

Dodano: piątek, 29 kwietnia 2016 00:00

W dniach 14-15.04.2016 Schomburg Polska brał udział w Konferencji „ Baseny Polskie” Organizowane od 2007 roku przez firmę PRB Consulting z Ostrowca Świętokrzyskiego konferencje „Baseny Polskie” zdążyły już na stałe zadomowić się w branży basenowej oraz zyskały uznanie polskich specjalistów, którzy z edycji na edycję zapoznają uczestników z tajnikami projektowania, zarządzania i eksploatacji pływalni.

Spotkania te to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z zarządcami obiektów, projektantami czy firmami działającymi w szeroko pojętej branży. Właśnie wiedza oraz konsultacje ze specjalistami mogą być bardzo przydatne zwłaszcza dla podmiotów, które mają w planach budowę basenu lecz nie mają
w tej dziedzinie doświadczenia. Pozwala uniknąć błędów już na etapie projektowania czy obniżyć koszty samej inwestycji. W tym roku wykład pt: Systemowe rozwiązania prac wykończeniowych w basenach i obiektach rekreacyjnych poprowadził - mgr inż. Rudolf Juszczyk, Dział Techniczny Schomburg Polska Sp. z o.o.

źródło i zdjęcia: Schomburg Polska Sp. z o.o.