Regaty Architektów Wnętrz 2016

Dodano: czwartek, 16 czerwca 2016 11:26

Ruszyły zapisy na Regaty Architektów Wnętrz 2016. Będzie to piąta, jubileuszowa edycja imprezy organizowanej od 2012 r. Sto Sp. z o.o. występująca podczas wydarzenia jako Sponsor Regat, zaprasza do udziału współpracujące pracownie.


Miłośnicy żeglarstwa z branży podczas trzech dni pływania, mają możliwość nawiązania biznesowych znajomości, sportowej rywalizacji i wreszcie oderwania się od codziennej pracy w wyjątkowo zorganizowanych okolicznościach.

Ponieważ wydarzenie już we wrześniu, na stronie www.regatyarchitektow.pl ruszyły zapisy. W tym roku impreza odbędzie się w następujących terminach:

• 9-11 września Regaty Architektów 2016
• 16-18 września Regaty Architektów Wnętrz 2016

Na każdym z wydarzeń grupa stu architektów na dwudziestu 9-metrowych jachtach kabinowych zapewnionych przez organizatora, będzie się ścigać, a spośród uczestników, wyłonione zostaną najlepsze załogi w Polsce.

Organizator zapewnia: jachty, start w regatach, pełne wyżywienie: śniadania i obiadokolacje / (Gospoda Pod Czarnym Łabędziem), ubezpieczenie uczestników i skipperów, koszulkę Regat, udział w imprezach towarzyszących (koncert, 2 x wieczór integracyjny), nagrody.

Zapisy na obydwa wydarzenia na stronie Regat Architektów 2016.

Regaty Architektów Wnętrz 2016

Kto może się zapisać?

Wydarzenia skierowane są do architektów i architektów wnętrz, którzy: żeglują, mają styczność z żeglarstwem, chcą rozwinąć swoje umiejętności lub którzy nigdy nie pływali, a chcieliby zacząć.

Organizator: Ogólnopolskie Regaty Architektów 2016 / Wojciech Gutowski

Patron Honorowy:

Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz

Partner: Archimania.pl, 3DLive

Sponsor strategiczny: Elstead Lighting, WKG, Norlys, PPG, Geberit, Mapei, Forbo Flooring Sponsorzy: Hormann, Procad, Rovese, Pro-Vent, Abakus Polska, Sto, A.R.M. EGGER, Pixers, Cereser Marmi SPA, ACO

Zapisy: Regaty Architektów 2016

Źródło i zdjęcia: Sto Sp. z o.o.