Targi DIY Bricomarche 2016

Dodano: wtorek, 08 marca 2016 14:23

W dniach 16-17 lutego, miała miejsce kolejna już impreza, organizowana przez jedną z największych sieci marketów budowlanych w Polsce. III edycja targów sieci Bricomarche, nosiła tytuł „Targi Bricomarché – Materiały Budowlane, Majsterkowanie, Dekoracja” i odbyła się w Poznaniu.

Grupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 200 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 300 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów.

III edycja targów, zorganizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pozwoliła właścicielom sklepów Bricomarché zapoznać się z ofertą aż 142 dostawców z branży budowlanej oraz firm oferujących produkty do domu i ogrodu, a także wziąć udział w licznych szkoleniach.

Dzięki imprezie rekomendowani przez centralę Bricomarché dostawcy z branży budowlanej mogli zaprezentować się sieci handlowej, która posiada blisko 10% udziałów w wielkopowierzchniowym handlu DIY.  W targach łącznie wzięło udział ok. 1700 osób.

Firma fischerpolska, zaprezentowała swoją ofertę po raz pierwszy na targach sieci Bricomarche. Mimo to stoisko oraz specjalnie przygotowana oferta targowa, cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nasi przedstawiciele prezentowali zalety produktu a także opowiadali o tegorocznej kampanii Gwarancja bezpieczeństwa, pod której patronatem odbyła się nasza obecność.

„Targi Bricomarché – Materiały Budowlane, Majsterkowanie, Dekoracja”, uważamy za bardzo udane i czekamy na przyszłoroczną edycję!

źródło i zdjęcia: fischerpolska