Autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Bezpłatne szkolenie dla branży budowlanej

Dodano: środa, 19 kwietnia 2017 15:22

Umiejętna autoprezentacja buduje wizerunek eksperta i reprezentowanej przez niego firmy. Effective Public Relations zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do przedstawicieli branży budowlanej i wnętrzarskiej, przygotowujące do wystąpień publicznych i efektywnej komunikacji z mediami. Spotkanie i warsztaty odbędą się 21 kwietnia 2017 r. podczas targów Building Solutions 2017.

Założeniem szkolenia realizowanego przez Effective Public Relations jest wsparcie managerów i przedstawicieli z firm branży budowlanej i wnętrzarskiej w zakresie kreowania eksperckiego wizerunku w relacjach biznesowych, współpracy z mediami i współpracownikami. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady komunikacji niewerbalnej, praktyczne sposoby niwelowania stresu i budowania kompetencji dobrego mówcy. Elementem szkolenia będą warsztaty pracy z kamerą.

Szkolenie poprowadzi doradca w zakresie budowania wizerunku, właścicielka Effective PR Paulina Gadomska-Dzięcioł. Agencja Effective PR specjalizuje się w strategicznej komunikacji marketingowej dla firm osób i instytucji, ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej i wnętrzarskiej, rynku nieruchomości, architektów, motoryzacji czy usług prawniczych. Firma jest inicjatorem kampanii edukacyjnej "Energooszczędność w moim domu", prowadzi blog prdlabudownictwa.pl.

Informacje praktyczne:
Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne" - 21 kwietnia 2017 r. godzina 11.00.
Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia: kontakt@effectivepr.pl, tel. (22) 822 07 52.
Miejsce: Building Solutions, Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Bezpłatny dojazd autobusem z Dworca Centralnego.

Więcej informacji: http://building-solutions.pl. Wstęp wolny.

źródło i zdjęcie: Effective PR