"Najważniejsze to co w środku" - kampania Fabryki Styropianu ARBET

Dodano: środa, 09 sierpnia 2017 13:57

ARBET po raz kolejny zwraca uwagę na jakość, czyli to, co najważniejsze w budowie domu. Produkty ARBETu od lat są wyróżniane zarówno przez rynek, np. medalami Konsumenckimi Medalami Jakości, jak i przez fachowców. Wysokiej jakości płyty styropianowe to dobra energia dla domu, znaczące oszczędności w użytkowaniu nieruchomości i korzystny wpływ na środowisko.

W ramach kampanii "Najważniejsze to co w środku" działa strona www.prawdziwystyropian.pl, pokazująca w prosty sposób, jak w domu można zastosować styropian, edukująca i umożliwiająca dokonanie we własnym zakresie obliczeń właściwego współczynnika przenikania ciepła.

Fabryka przygotowała nową stronę korporacyjną www.arbet.pl, w zupełnie nowy sposób prezentującą produkty i dokonania firmy. Również na portalach społecznościowych ARBET znacząco intensyfikuje działalność edukacyjną.

ARBET to polska firma ze 100% polskim kapitałem i już ponad 25 letnimi tradycjami. Działalność rozpoczęła u progu transformacji polskiej gospodarki, jako regionalna fabryka z Koszalina. ARBET jest członkiem uznanych organizacji branżowych - Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu i Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń - i tym samym dzieli ich misję. Celem fachowców z ARBETu jest mądra edukacja rynku, wymiana doświadczeń, szkolenie, doradztwo. W taki sposób ARBET wzmacnia świadomość odbiorców na temat istotności działań na rzecz ociepleń.

źródło i zdjęcie: Arbet