Promocja na zakup profesjonalnych narzędzi Ytong, Silka, Multipor

Dodano: środa, 16 sierpnia 2017 10:29

Producent materiałów Ytong, Silka i Multipor oferuje systemowe narzędzia, które wspomagają wykonawców w profesjonalnym murowaniu. Teraz, gdy zakupi się systemowe narzędzia w internetowym sklepie Xella Polska, można je nabyć z atrakcyjnym rabatem!

Murowanie z bloczków z betonu komórkowego Ytong lub wapienno-piaskowych bloków Silka wymaga szczególnie profesjonalnego wykonawstwa.

- Na energooszczędnej budowie jakość wykonawstwa mierzona jest w milimetrach. Stąd od lat oprócz materiałów budowlanych sprzedajemy również systemowe narzędzia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie usprawnić i przyspieszyć murowanie w naszych systemach Ytong i Silka, czy ułatwić montaż płyt izolacyjnych Multipor. Tylko systemowe narzędzia gwarantują zachowanie najwyższej dokładności prowadzonych prac murarskich - mówi Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

Xella Polska, lider energooszczędnych rozwiązań, w celu promowania systemowych narzędzi i akcesoriów, przygotował specjalną promocję. Tylko przez lato i jesień można zakupić w internetowym sklepie Xella Polska wybrane narzędzia w atrakcyjnych cenach z rabatem! Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie dłużej niż do 31 października.

Wśród narzędzi oferowanych przez Xella Polska od lat wielkim powodzeniem wśród wykonawców cieszą się kielnie Ytong i Silka. Umożliwiają dokładne rozprowadzenie zaprawy do cienkich spoin - dostępna jest bowiem cała gama kielni w różnych szerokościach dostosowanych do szerokości bloków.

W ofercie są również piły ręczne i taśmowe, gilotyny, narzędzia do wyrównania powierzchni bloczków jak paca do szlifowania czy strug. Do tego rylec do bruzdowania bloczków pod zbrojenie ściany, czy młotek gumowy ułatwiający poziomowanie wymurowanego bloczka i wiele innych przydatnych na budowie narzędzi.

Nowością w ofercie jest zestaw narzędzi Multipor. W jego skład wchodzą: paca do szlifowania, wiadro Ytong Silka Multipor, piła ręczna Multipor, paca zębata 12 x 12 mm.

Sklep Xella oferuje nie tylko narzędzia budowlane, ale równie akcesoria budowlane, ubrania robocze, worki z zaprawami oraz usługi i szkolenia.

Korzyści ze stosowania systemowych narzędzi Ytong Silka Multipor:

  • gwarancja wysokiej jakości wykonawstwa - zachowanie najwyższej dokładności i precyzji prowadzonych prac murarskich,
  • krótszy czas budowy - przyspieszenie wykonywania czynności budowlanych,
  • łatwość użycia - ergonomiczne narzędzia usprawniają prace murarskie,
  • czysta budowa- ograniczenie pylenia, chlapania, rozlewania, a przy okazji zmniejszenie start materiałowych,
  • pełne bezpieczeństwo - zminimalizowanie występowania potencjalnych wypadków,
  • normowe zużycie zapraw - dzięki odpowiednio dobranej wysokości zębów w systemowych kielniach Ytong i Silka.

Zamów systemowe narzędzia Ytong Silka Multipor w promocyjnej cenie nie wychodząc z domu! Wejdź na stronę internetowego sklepu Xella Polska: https://sklep.xella.pl

źródo i zdjecia: Xella Polska