Konkurs filmowy Termo Organiki "Nakręć się na czarne kropki"

Dodano: czwartek, 28 września 2017 08:07

Ostatnia szansa dla profesjonalistów i amatorów, by wziąć udział w oryginalnym konkursie filmowym "Nakręć się na czarne kropki" organizowanym przez firmę Termo Organika. 

Największy producent styropianu w Polsce, jako organizator konkursu nie stawia żadnych ograniczeń, co do formy dzieła. Jedynym wymogiem jest wyeksponowany motyw czarnych kropek, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: "Myśl ciepło" oraz nieprzekraczalny 60-sekundowy czas trwania filmu.  W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.

Organizatorzy liczą, że dzięki konkursowi powstaną kreatywne i ciepłe wizje nawiązujące do czarnych kropek, a być może zostaną również odkryte ciekawe osobowości twórcze. Na autorów najciekawszych filmów czekają nagrody. Łączna pula nagród wynosi 10.000 zł. Przewodniczącą jury oceniającą filmowe dzieła została Omenaa Mensah, popularna i lubiana dziennikarka oraz ambasadorka marki Termo Organika. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia. Filmy można zgłaszać indywidualnie oraz w teamie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Termo Organiki.

Nie jest ważne czy zarabiasz na życie produkcją filmów, czy tylko nagrywasz smartfonem. Nakręć się na czarne kropki i pokaż nam swój film. Możesz to zrobić w dowolnej technice oraz gatunku, za pomocą jakiegokolwiek sprzętu. Jedyne o czym musisz pamiętać, to żeby zmieścić się w 1 minucie. Musisz się jednak pośpieszyć,  by wziąć udział w naszym konkursie, prace można nadsyłać do końca września, mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor techniczny Termo Organiki. Konkurs w oczywisty sposób nawiązuje do naszego legendarnego już produktu, styropianu w kropki "Dalmatyńczyka", który Termo Organika wymyśliła i wprowadziła na rynek niemal dwie dekady temu.

Jak nakręcić się na czarne kropki i wygrać w konkursie Termo Organika?

Konkurs trwa do 30 września 2017 r. Wystarczy mieć oryginalny pomysł i nagrać krótki film. Proces zgłoszenia filmu jest bardzo prosty. Należy przesyłać nagrany/zmontowany materiał filmowy w formacie MPEG4, AVI lub MOV, np. za pomocą serwisu wetransfer na adres: nakrecsienaczarnekropki@termoorganika.pl. Dodatkowo, jako osobną wiadomość należy wysłać na ww. adres krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie producenta: www.termoorganika.pl. Na stronie Termo Organiki znajduje się również regulamin konkursu.

źródło i zdjęcie: Termo Organika