Rozwiązania izolacyjne dla przemysłu od Paroc Polska

Dodano: czwartek, 05 października 2017 14:05

Paroc Polska zaprezentuje rozwiązania izolacyjne dla przemysłu na Targach 4INSULATION, podczas których profesjonaliści z sektora energetycznego, chemicznego i petrochemicznego wymienią wiedzę i doświadczenia, a także zapoznają się z najnowszymi technologiami i innowacjami producentów.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków na dwa dni stanie się prawdziwym forum wymiany know-how w kontekście zwiększania wydajności rodzimego przemysłu i energetyki. Tegoroczna, trzecia już edycja imprezy odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE oraz Międzynarodowymi Targami KOMPOZYT-EXPO®. W ramach wydarzenia odbędzie się także Konferencja Naukowo-Techniczna "HEAT not LOST", której uczestnicy zastanowią się m.in. nad możliwościami osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej, postanowieniami ustawy o efektywności energetycznej, a także kierunkami rozwoju polskiego sektora ciepłowniczego.

Targi 4INSULATION dla profesjonalistów

W obecności ponad 50 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Wielkiej Brytanii i Chin, spotkają się profesjonaliści i decydenci firm z przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego. Architekci, inżynierowie instalacji, konstruktorzy, audytorzy energetyczni, doradcy przemysłowi, dyrektorzy techniczni oraz specjaliści ds. utrzymania ruchu będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami producentów izolacji wysokotemperaturowych, ciepło- i zimnochronnych, akustycznych, przeciwpożarowych i przeciwkondensacyjnych, a także materiałów i wyposażenia pomocniczego.

Rozwiązania izolacyjne Paroc dla przemysłu

Swoje rozwiązania zaprezentuje także Paroc, jeden z czołowych europejskich producentów izolacji technicznych z wełny kamiennej. Goście krakowskich targów zapoznają się z kompleksową ofertą wzajemnie się uzupełniających otulin stosowanych w charakterze izolacji termicznej i ogniochronnej rurociągów prostych oraz elementów kolanowych. Na stoisku Paroc będzie można zaznajomić się z ofertą produktów z serii Pro Section, Pro Bend i Pro Segment, a także z izolacjami z pokryciem typu Clad, AluCoat i GreyCoat.

źródło i zdjęcie: Paroc