Janusz Kumor nowym Dyrektorem Zarządzającym Schöck w Polsce

Dodano: poniedziałek, 02 października 2017 10:20

Polski oddział firmy Schöck wybrał nowego Dyrektora Zarządzającego. Stanowisko to objął Janusz Kumor. Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w Polsce oraz za granicą pozwoliło mu zdobyć cenne praktyczne doświadczenie w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Janusz Kumor jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej. Od 2003 roku związany był z poznańską firmą Pekabex - jednym z czołowych wytwórców prefabrykowanych konstrukcji betonowych w Polsce. Pełnił tam funkcję dyrektora Działu Sprzedaży. Od 2010 roku piastował stanowisko Dyrektora Generalnego Grupy Pekabex.

Wieloletnia praktyka w branży budowlanej oraz bogate doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych były decydującymi czynnikami, które przyczyniły się do decyzji zarządu Schöck o powołaniu Janusza Kumora na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

Na stanowisko Dyrektora Zarządzającego wybraliśmy osobę o dużym doświadczeniu na rynku budowlanym. Osoba ta to inwestycja w przyszłość, która pozwoli nam jak najlepiej wykorzystać potencjał wciąż rozwijającego się rynku polskiego oraz wpłynie pozytywnie na jakość obsługi klienta, tłumaczy Thomas Lange, odpowiedzialny za region sprzedażowy obejmujący Polskę, Niemcy i Austrię.

Chcemy kontynuować budowanie wartości firmy Schöck i umacniać jej pozycję na rynku w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej elementów konstrukcyjnych w budynkach. Pragniemy być dla naszego klienta rzetelnym, godnym zaufania partnerem i poza samym produktem zaoferować pełen zakres doradztwa i wsparcia technicznego. Nasze rozwiązania mają być odpowiedzią na oczekiwania oraz wizje naszego klienta, a jednocześnie uwzględniać wszelkie zasady ekonomii i ekologii, opowiada o swoich planach związanych z objętą w firmie Schöck funkcją Janusz Kumor.

Prywatnie nowy Dyrektor Zarządzający firmy Schöck w Polsce jest pasjonatem podróży oraz sportu. W wolnym czasie amatorsko uprawia biegi długodystansowe, a zimą wraz z rodziną jeździ na nartach.

źródło i zdjęcie: Schöck