TEAIS już w Polsce oraz na targach BUDMA 2018

Dodano: środa, 24 stycznia 2018 12:36

TEAIS, specjalistyczny producent materiałów chemii budowlanej, po raz pierwszy będzie wystawcą targów BUDMA. Hiszpański producent oferuje produkty przeznaczonych dla wykonawców oraz dla wszystkich inwestorów, którym zależy na jakości, trwałości i radości z ich funkcjonowania.

Wśród produktów firmy TEAIS znajdziemy specjalne systemy hydroizolacyjne, kleje, posadzki żywiczne, materiały dylatacyjne, zaprawy specjalne, domieszki i dodatki do betonu lub zapraw, farby, tynki z naturalnym marmurem, środki do ochrony drewna przed działaniem ognia, taśmy i maty z włókna węglowego do wzmacniania konstrukcji, unikalny własny system naprawy elementów żelbetowych lub ceramicznych, błyskawiczne kleje poliestrowe, samopoziomujące szybkowiążące masy o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz zaprawy i betony odporne na działanie ognia. Jest to asortyment, który z pewnością zainteresuje wszystkich budujących.

Specjalna domieszka do betonu lub zapraw zmniejszająca zanieczyszczenie atmosfery, która eliminuje duże ilości tlenków azotu i innych lotnych związków organicznych, w szczególności zainteresuje inwestorów miejscowości, w których smog stanowi poważny problem dla mieszkańców.

TEAIS jest znaną i rozpoznawalną marką na terenie kilku kontynentów dzięki bardzo wysokiej jakości i wydajności swoich produktów, które po zastosowaniu w projektach budowlanych nie zmieniają właściwości mimo upływu lat.

Oddział TEAIS powstał także w Polsce. Ma on umożliwić korzystanie z najwyższej technologii i doskonałych produktów również mieszkańcom tej części Europy.

Firma TEAIS zaprasza na swoje stoisko podczas targów Budma w hali nr 5.

źródło i zdjęcie: TEAIS