PSPS prezentuje STYROPIAN Men na targach BUDMA 2018

Dodano: czwartek, 25 stycznia 2018 12:20
PSPS prezentuje STYROPIAN Men na targach BUDMA 2018

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 w Poznaniu zaprezentuje Styropian Men - czterech bohaterów kampanii informacyjnej dotyczącej odmian i zastosowań styropianu. Gwiazdy Termoizolacji: Styropian Biały, Szary, Wodoodporny i Twardy, spotkają się z odwiedzającymi targi i ich wystawcami.

Akcja odbędzie się w ramach patronatu branżowego Stowarzyszenia nad wydarzeniem. Styropian Men obecni będą na stoisku wystawienniczym PSPS - nr 8 w Pawilonie 4, oraz wśród zwiedzających.

Biały, Szary, Wodoodporny i Twardy symbolizują podstawowe typy styropianu stosowanego do izolacji ścian, dachów, podłóg i fundamentów.

Targi BUDMA stworzą świetną okazję do poznania każdej z postaci i jej unikatowego zestawu atrybutów, wykreowanego w oparciu o najważniejsze zalety styropianu. Tytułowe Gwiazdy Termoizolacji prezentują jego właściwości w nietypowej, aczkolwiek łatwej do zapamiętania formie, zapowiada Kamil Kiejna, prezes PSPS.
Jak podkreśla szef PSPS, styropian jest najpopularniejszym w Polsce materiałem do ocieplania budynków.

Udział płyt styropianowych w rynku ociepleń ścian zewnętrznych to około 85%. Żaden inny wyrób budowlany nie znajduje tak powszechnego zastosowania. Płyty styropianowe dla budownictwa występują w wielu odmianach, dlatego jego dobór do odpowiedniego przeznaczenia nie powinien być przypadkowy. Staramy się tego uczyć wszystkich zainteresowanych, przede wszystkim inwestorów i wykonawców. To uzasadnia nasze zaangażowanie w targi BUDMA 2018, tak ważną dla branży budowlanej imprezę, dodaje Kamil Kiejna.

Styropian Men będą obecni podczas czterech dni targowych BUDMA 2018 - od 30 stycznia do 2 lutego 2018 r. Relacja dostępna będzie na bieżąco na profilu na Facebooku https://www.facebook.com/styropian.men/.

źródło i zdjęcie: Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu