Phoenix Distribution LTD Sp. z o.o. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości jako Mikroprzedsiębiorstwo

Dodano: wtorek, 22 maja 2018 10:54
Phoenix Distribution LTD Sp. z o.o. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości jako Mikroprzedsiębiorstwo

Poznański Lider Przedsiębiorczości to bezpłatny, cykliczny konkurs, który ma na celu wspierać sektor średnich, małych i mikro przedsiębiorstw w aglomeracji poznańskiej. Inicjatywa została podjęta w 2003 roku przez Prezydenta Miasta Poznania, Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starostę Poznańskiego oraz Prezydenta Sejmiku Gospodarczego Województwa Wielkopolskiego.

Laureatem Konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" może zostać średni, mały lub mikro przedsiębiorca oraz Startup działający na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego, który notuje sukcesy na rynku, posiada ciekawą ofertę, wykorzystuje innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez niego działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Najlepszym „Mikroprzedsiębiorstwem” XV edycji tego prestiżowego konkursu okazała się firma Phoenix Distribution LTD Sp. z o.o.

Firma zajmuje się sprzedażą produktów branży budowlanej. W swojej ofercie posiada wyłącznie markowe produkty najwyższej jakości. Dzięki bardzo szerokiej gamie artykułów może w sposób profesjonalny obsługiwać nawet bardzo skomplikowane inwestycje budowlane. Wiedza i doświadczenie pozwalają na proponowanie odpowiednich do wymagań materiałów. Ich dewiza brzmi: "super jakość na czas", czyli dobry produkt dostarczony zawsze w terminie.

źródło: Phoenix Distribution LTD Sp. z o.o., http://www.poznan.pl

zdjęcia: Phoenix Distribution LTD Sp. z o.o.