Godło "Top Marka" dla Termo Organiki

Dodano: czwartek, 24 maja 2018 12:58
Godło

Największy producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń otrzymał prestiżowe godło "Top Marka" w ramach ogólnopolskiego programu Laur Konsumenta 2018 w kategorii "Jakość produktów i usług branży budowlanej".

Termo Organika została włączona do elitarnego grona marek, którego członkowie rokrocznie - mimo zmieniających się trendów rynkowych - utrzymują czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta, zasługując tym samym na specjalne wyróżnienie. Taką nagrodą jest "Top Marka" w programie Laur Konsumenta. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji - niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych firm dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w tym plebiscycie. Odznaczenie marki tytułem "Top Marka" przyznanej Termo Organice potwierdza wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców.

To kolejna nagroda przyznana naszej firmie, która potwierdza jej pozycję na rynku oraz wysoką jakość materiałów do ocieplania budynków. Od momentu powstania firmy intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami wpływającymi na wysoką użyteczność naszych produktów: wprowadzamy modyfikacje, zmieniamy technologie, stale poszukujemy produktu odpowiadającego wymaganiom klienta XXI wieku, powiedział Witold Rams, wiceprezes i członek zarządu Termo Organiki. Jestem przekonany, że godło "Top Marka" zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad poszukiwaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz dalszych działań na rzecz zwiększenia jakości naszych produktów.

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Od 1997 r. dostarcza najwyższej jakości do ocieplania budynków, a od 2012 r. również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS).

Źródło i zdjęcia: Termo Organika