Prestiżowe tytuły dla firmy Soudal

Dodano: poniedziałek, 18 czerwca 2018 12:41
Prestiżowe tytuły dla firmy Soudal

W gronie laureatów Budowlanej Marki Roku po raz kolejny znalazła się marka Soudal, co potwierdza jej szczytową formę i stabilną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych.

Ranking Budowlana Marka Roku powstaje na podstawie wyników ogólnopolskiego projektu badawczego, który realizowany jest cyklicznie przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Atutem Rankingu jest jego niezależny charakter. W badaniach ankietowych biorą udział reprezentatywne grupy wykonawców, a tytuły i wyróżnienia przyznawane są według trzech kryteriów: częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. 

W XIV edycji konkursu Budowlana Marka Roku Soudal został uhonorowany tytułem "Złota Budowlana Marka Roku 2018" oraz tytułem "Złoty Champion Roku 2018" w aż trzech kategoriach: "kleje montażowe w kartuszach", "masy uszczelniające/silikony" i "piany montażowe". Wyniki Rankingu dowodzą, że Soudal dostarcza niezawodne materiały budowlane, do których chętnie wracają fachowcy z branży.

Dla firmy Soudal, która ponad 20 lat temu rozpoczęła w Polsce swoją działalność pod hasłem: "U nas perfekcja jest normą", te prestiżowe tytuły są nie tylko zwieńczeniem dotychczasowych starań - stanowią zarazem zachętę do ciągłego udoskonalania oferowanych produktów oraz proponowania nowych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby rynku.

źródło i zdjęcie: Soudal