Ściany silikatowe a ochrona cieplna budynków

Dodano: poniedziałek, 18 czerwca 2018 13:51
Ściany silikatowe a ochrona cieplna budynków

Stowarzyszenie Producentów Silikatów "Białe Murowanie" zorganizowało seminarium dla członków Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa poświęcone wykorzystaniu silikatów w budownictwie energooszczędnym. Spotkanie było okazją do zaprezentowania wydanej przez Stowarzyszenie publikacji pt. "Oszczędność energii i ochrona cieplna. Regulacje prawne, obliczenia i rozwiązania konstrukcyjne na przykładzie ścian z silikatów".

Wykład "Oszczędność energii i ochrona cieplna - Regulacje prawne, obliczenia i rozwiązania konstrukcyjne na przykładzie ścian z silikatów" poprowadził dr hab. inż. Dariusz Bajno, specjalista w zakresie energooszczędności budynków. Publikacja wydana przez Stowarzyszenie dotyczy najważniejszych tematów związanych z energooszczędnością w budownictwie. Opracowanie powstało z myślą o projektantach, architektach i wykonawcach. Autorem jest dr hab. inż. Dariusz Bajno, który wystąpił w roli prelegenta podczas seminarium.

Publikację pt. "Oszczędność energii i ochrona cieplna - Regulacje prawne, obliczenia i rozwiązania konstrukcyjne na przykładzie ścian z silikatów" w formie elektronicznej będzie można pobrać od lipca ze strony internetowej Stowarzyszenia "Białe murowanie" - http://www.bialemurowanie.pl/pl/c,53,energooszcednosc.html.

źródło i zdjęcie: Stowarzyszenie Producentów Silikatów "Białe Murowanie"