Termo Organika Złotą Budowlaną Marką Roku 2018

Dodano: czwartek, 28 czerwca 2018 11:24
Termo Organika Złotą Budowlaną Marką Roku 2018

Najwyższe nagrody, czyli złote statuetki Budowlanej Marki Roku 2018 w kategoriach: "materiały termoizolacyjne - styropian" oraz "kompleksowe systemy ociepleń" zdobyła Termo Organika. Styropian lidera rynku siódmy raz z rzędu został wyróżniony najwyższą nagrodą. Wyróżnienie produktom Termo Organiki przyznały firmy wykonawcze w ramach ogólnopolskich badań prowadzonych przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym na autentycznych wskazaniach rynku. W tym roku aby wyłonić Laureatów Budowlanej Marki Roku 2018 firma ASM przeprowadziła łącznie 2 633 wywiadów z wykonawcami. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Dlatego ranking Budowlanej Marki Roku uznawany jest za jeden z najbardziej wiarygodnych i miarodajnych badań opinii i preferencji firm wykonawczych.

Termo Organika z dwiema złotymi statuetkami Budowlanej Marki Roku 2018

Złote nagrody Budowlanej Marki Roku 2018 dla styropianów oraz dla kompletnego systemu ociepleń potwierdzają pozycję Termo Organiki, jako jednej z najlepszych budowlanych marek w Polsce i niekwestionowanego lidera wśród producentów styropianów.

To dla nas szczególnie cenne wyróżnienie, ponieważ złote statuetki są rezultatem, przeprowadzonego wśród wykonawców rankingu o niezależnym charakterze, a badani wskazywali spontanicznie marki z których produktami pracują na co dzień. Firmy wykonawcze uznały nasze styropiany oraz kompletny system ociepleń za najlepsze na rynku a to dla nas bardzo ważna informacja zwrotna. Oznacza, że nasi klienci nie tylko darzą nas zaufaniem i cenią jakość naszych produktów, ale jest także potwierdzeniem tego, że warto inwestować w nowoczesne rozwiązania i technologię, mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki. Wzięcie udziału w rankingu traktujemy, jako pewnego rodzaju dobrowolne poddanie się ocenie rynku i sprawdzenie marki oraz jej produktów. Zdobycie złotych statuetek w naszych dwóch flagowych kategoriach to cenny dowód uznania, który nas wyjątkowo cieszy i za który serdecznie dziękujemy.

Termo Organika niekwestionowanym liderem branży

Termo Organika od siedmiu lat zdobywa pierwsze miejsce w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. To nie jedyne osiągnięcia firmy. Lider rynku od ponad dekady jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, tj.: "Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości" czy "Laureat Programu Promocji Jakości", przyznawanych przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała również "Orły Polskiego Budownictwa" - wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych. Termo Organika jest również zrzeszona w European Manufacturers of Expanded Polystyrene (EUMEPS), wpływowej organizacji do której należą stowarzyszenia producentów styropianu z krajów Unii Europejskiej. Ponadto Termo Organika posiada również prestiżowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

źródło i zdjęcie: Termo Organika