Mobilne centrum szkoleniowe Rockwool w trasie

Dodano: poniedziałek, 09 lipca 2012 11:13

Mobilne centrum szkoleniowe Rockwool jeździ po całej Polsce. Uczestnicy spotkań w składach i hurtowniach budowlanych będą mogli sami ocieplić ścianę zewnętrzną produktami ze skalnej wełny mineralnej. Osoby zainteresowane ocieplaniem domu będą miały okazję skorzystać z indywidualnych konsultacji i porad specjalistów Rockwool.

W mobilnym centrum szkoleniowym jest możliwość zapoznania się z produktami Rockwool, ich cechami oraz praktycznymi aspektami ich stosowania. Organizator zaprasza na szkolenia i prezentacje prowadzone przez ekspertów z firmy Rockwool przygotowane specjalnie dla wykonawców oraz inwestorów indywidualnych.

Rockwool RoadShow objedzie niemal całą Polskę - Mobilne Centrum Szkoleniowe będzie można odwiedzić w siedzibach wybranych partnerów handlowych firmy. W poniedziałki i soboty Rockwool RoadShow obecne będzie przy największych marketach budowlanych (np. Leroy Merlin, Obi, Castorama). W powszednie dni tygodnia (od wtorku do piątku) w lokalnych hurtowniach i składach budowlanych. Do września zawita między innymi w Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku, Olsztynie, Suwałkach, Białymstoku, Rzeszowie, Krakowie, Lublinie, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Kielcach, Wrocławiu, Bielsku-Białej i Sosnowcu.

W programie znajdują się m.in.:

  • przedstawienie cech skalnej wełny Rockwool,
  • prezentacja rozwiązań Rockwool do ocieplania poddasza oraz podłóg i stropów,
  • wykonanie ocieplenia ściany zewnętrznej produktami Rockwool (szkolenie praktyczne), i inne dodatkowe atrakcje.

źródło i zdjęcie: Rockwool


Firma ROCKWOOL