Saint-Gobain Polska na Regatach Architektów 2015

Dodano: czwartek, 05 listopada 2015 16:26

W ramach tegorocznych Regat Architektów 2015 na Mazurach spotkało się 70 architektów z kilkunastu pracowni z całej Polski. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się m.in. przedstawiciele firmy Saint-Gobain Polska. Zawody po raz kolejny były niezwykłą okazją do integracji w środowisku architektów, zdrowej rywalizacji oraz świetnej zabawy.

Już po raz drugi architekci z całej Polski spotkali się na Regatach Architektów organizowanych przez Carpe Diem Art. W dniach 09-11 października 2015 roku architekci po raz kolejny mieli okazję nie tylko pożeglować, ale także poznać się, porozmawiać o trendach oraz nawiązać wartościowe kontakty z partnerami Regat. A wszystko to w klimacie mazurskich jezior.

Sportowe emocje

W ramach spotkania na Jeziorze Mikołajskim rozegrano Regaty o Puchar Architektów oraz Regaty o Puchar Niezłomnych. W pierwszy dzień na starcie stawiło się 14 jachtów Maxus 33:13 klasyfikowanych w regatach oraz 1 jacht Partnerów Regat, na którym znaleźli się przedstawiciele firm: Aliplast, Ceramika Paradyż, Saint-Gobain oraz Centor. Rozegrane zostały cztery biegi krótkodystansowe.

Wydarzeniu towarzyszyły prawdziwie sportowe emocje oraz nieprzewidziane wypadki. Jeden z jachtów doznał usterki steru, która okazała się na tyle poważne, że załoga nie mogłaby ukończyć wszystkich biegów. Na szczęście z pomocą przybyła załoga Partnerów Regat, która odznaczając się honorową postawą oddała do dyspozycji swój jacht. W wyniku wsparcia architekci mogli powrócić na trasę regat i ukończyć ostatni bieg.

źródło: Saint-Gobain