Zmiany w zarządzie SSO

Dodano: piątek, 18 maja 2012 08:08

Po ostatnich zmianach w składzie Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), nastąpiły zmiany także w jego zarządzie. Na stanowisko wiceprezesa wybrany został Włodzimierz Krupa (Caparol Polska, w składzie aktualnego Zarządu od września 2011 r.). W Zarządzie znalazł się również Jacek Michalak, reprezentujący Grupę Atlas, która w maju przystąpiła do SSO.

Funkcję prezesa SSO pełni Wojciech Szczepański z firmy Sto-ispo. Zarząd tworzą ponadto Kamil Kiejna (Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu), na stanowisku wiceprezesa, oraz Rafał Adamczyk (Ejot Polska) i Piotr Ciborowski (Henkel Polska).

Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) zrzesza czołowe firmy z branży systemów ociepleń. Organizacja powstała w 2003 r., przyjmując za misję edukację rynku oraz upowszechnienie jednorodnych rozwiązań technologicznych o udokumentowanej jakości, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Inicjatywy podejmowane przez SSO wspierają rozwój energooszczędnego i zrównoważonego budownictwa.

Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) promuje również prawidłowe wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardy eksploatacji systemów ociepleń.

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń tworzą Alpol Gips, Atlas, Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol Polska, Dryvit, Ejot Polska, Fabryka Styropianu Arbet, Henkel Polska, Knauf Bauprodukte, Koelner, Lakma, Mapei Polska, MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS), Quick-mix, Saint-Gobain Construction Products Polska / Weber, Sto-ispo, Termo Organika i Textilglas Polska.

źródło i zdjęcie: systemyocieplen.pl