Foveo Tech zostało partnerem SARP

Dodano: wtorek, 29 maja 2012 11:10

Producent profesjonalnych systemów ociepleń budynków - marka FOVEO TECH, został oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. Głównym celem podpisanej między podmiotami umowy jest wsparcie działalności statutowej Stowarzyszenia.

Celami Stowarzyszenia Architektów Polskich są m.in. dbałość o jakość architektury i środowiska - zbudowanego oraz naturalnego - pojmowana jako interes publiczny oraz tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona. Jednym z najważniejszych zadań, jakie przed sobą stawia SARP jest również tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona. W takim właśnie celu Foveo Tech zostało partnerem SARP.

"To dla nas ogromna przyjemność współpracować z takim partnerem jak SARP. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas działania sprzyjały realizowaniu innowacyjnych projektów i pomysłowości podmiotów działających w branży architektonicznej. Jest to kierunek, którym chcielibyśmy podążać w naszym partnerstwie ze Stowarzyszeniem" mówi Łukasz Dobrowolski, dyrektor marketingu FFiL Śnieżka S.A.

Marka Foveo Tech oferuje szeroki wachlarz rozwiązań opartych na wysokiej jakości farbach i tynkach dekoracyjnych. Jej działalność opiera się na filozofii "Protect&Decorate", która ma na celu zapewnienie odpowiedniej ochrony budynków i dbałość o estetykę przestrzeni.

źródło i zdjęcie: Śnieżka