Kreisel w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń

Dodano: czwartek, 11 czerwca 2015 11:58

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) umacnia swoją pozycję reprezentanta polskiej branży ETICS. W działalność organizacji włączyła się kolejna, czwarta już w tym roku firma - Kreisel Technika Budowlana, producent materiałów budowlanych, w tym systemów ociepleń ścian zewnętrznych.

Firma Kreisel z ogromną radością i entuzjazmem przystępuje do programu SSO. Stowarzyszenie jest w naszym pojęciu nadzieją dla polskiego rynku budowlanego, mówi Sylwia Srogosz, Dyrektor ds. Produkcji i Wdrożeń w Kreisel. SSO to doskonała platforma wymiany doświadczeń i wiedzy. Udział w projektach Stowarzyszenia stwarza ponadto możliwość pozostawania w centrum zachodzących zmian w dziedzinie budownictwa. Firma Kreisel widzi obopólne korzyści z takiej współpracy. Sprawy związane z nowoczesną techniką, oszczędnością energii i ochroną środowiska były zawsze priorytetem dla naszej firmy. Zakres działalności Stowarzyszenia na rzecz Systemów Ociepleń oraz zrzeszone w nim grono pozwala wiązać duże nadzieje z rozwojem rynku ETICS w jego najbardziej nowoczesnej formie, dodaje przedstawicielka nowego członka branżowej organizacji.

Prezes SSO Jacek Michalak zwraca uwagę, że przystąpienie kolejnej firmy do Stowarzyszenia jest potwierdzeniem poparcia branży dla realizowanej przez organizację misji. Dzięki stale zwiększającemu zaangażowaniu producentów systemów ociepleń w prace Stowarzyszenia nasz głos na rzecz jakości na polskim rynku ETICS staje się coraz bardziej słyszalny. Liczymy, że dociera on do wszystkich uczestników procesu budowlanego, począwszy od twórców prawa budowlanego, przez inwestorów, zarządców i projektantów, sprzedawców materiałów budowlanych i wykonawców, po organa kontroli i nadzoru budowlanego. Zrozumienie znaczenia kanonów jakościowych oraz wiodącej roli producentów materiałów budowlanych w rozwoju technologii i rynku jest bowiem kluczowe dla powodzenia inwestycji w ocieplenie w nowych i istniejących budynkach, podkreśla prezes Michalak.

źródło i zdjęcie: Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO)